Ceník ubytování 

Hájenka Ovesná - Stožec - Nová Pec - Šumava

Základní CENÍK - ceny za ubytování

Sezóna Datum od Datum do Typ ceny Cena Min. nocí Min. osob Poznámka k ceně
Sezóna LÉTO 22. červen 15. září Osoba / noc 390 Kč 6 12 cena za osobu včetně dětí( nejsou možné prodloužené víkendy)
Mimosezóna 16. září 19. prosinec Osoba / noc 350 Kč 6 8 cena za osobu včetně dětí  
        420 Kč 3 8 cena za osobu včetně dětí pro 3-5 nocí (prodloužený víkend )
Mimosezóna 1. duben 21. červen Osoba / noc 350 Kč 6 8 cena za osobu včetně dětí  
        420 Kč 3 8 cena za osobu včetně dětí pro 3 -5 nocí (prodloužený víkend ) 
Vánoce 20. prosinec 26. prosinec Objekt / pobyt 57.750,-Kč 5   cena uvedena za celý objekt na 7 nocí , možno pronajmout na min. 5 nocí .Cena se adekvátně poníží . Max. kapacita však 15 osob .Možno po domluvě stromek (smrček cca 1,5  )v ceně.- pěkné ozdoby k dispozici nebo vzít svoje.
SILVESTR 27. prosinec 2. leden Objekt / pobyt 57.750,-Kč 5   cena uvedena za celý objekt na 7 nocí , možno pronajmout na min. 5 nocí .Cena se adekvátně poníží . Max. kapacita však 15 osob .
Sezóna ZIMA 3.ledna 31. březen Osoba / noc 390 Kč 6   cena je uvedena  za osobu včetně dětí  
        420 Kč 3 8 cena za osobu včetně dětí  pro 3-5 nocí (prodloužený víkend )

Doplňující informace Kapacita hájenky je max.15 lůžek .Hájenku lze pronajmout v letní zezóně minimálně na 7 nocí a minimálně v počtu 12 ti osob .( může samozřejmě nastoupit k ubytování menší počet osob ,ale bude vždy účtováno minikmálně za 12 osob)   V mimosezóně a zimní sezóně (mimo silvestru a vánoc ) jsou možné i prodloužené víkendy ( 3-5 noci a min 8 osob ). Cena za osobu a noc je při těchto prodloužených víkendových pobytech stanovena pevně 420 Kč za osobu   .  Na méně jak 3 noci není ubytování možné.
 

GARANTUJEME, ŽE HÁJENCE BUDETE VŽDY SAMI BEZ DALŠÍCH HOSTŮ A VŠE BUDE POUZE PRO VÁS A NIKDO VÁS V POBYTU NEBUDE RUŠIT. ( NA DANÝ TERMÍN NIKDY NEOBJEDNÁVÁME DALŠÍ HOSTY , ABY JSTE MĚLI MAXIMÁLNÍ SOUKROMÍ A POBYT SI ZDE MAXIMÁLNĚ UŽILI )

Rezervace , platební podmínky a storna:
Na základě objednávky (telefonické, přes web či email) ubytovatel rezervuje požadovaný volný termín a to po dobu max. 5 prac. dní. Během této doby je nutno uhradit zálohu (50% z ceny pobytu). Vždy hostům před potvrzením rezervace voláme . Uhrazením zálohy host potvrzuje, že se seznámil se službami, cenou, stornovacími podmínkami a ubytovacím řádem a souhlasí s nimi . Všechny tyto náležitosti včetně ubytovací smlouvy ,jsou zasílány po rezervaci na e mail uvedený v rezervaci . Bez uhrazení zálohy není možné objednávku akceptovat a po 5 pracovních dnech je rezervace zrušena. Zálohu lze uhradit výhradně bankovním převodem . Údaje pro platbu budou zaslány. Doplatek za pobyt + kauci 1.000,- Kč na osobu  je nutno uhradit do 10-ti prac. dnů před nástupem na pobyt a to na stejný bankovní účet . Není možno jej uhradit v hotovosti !!!
Nástup na pobyt:
Příjezd: od 14-17 hod dne začátku pobytu
Odjezd : do 10 hod dne konce pobytu

V CELÉM OBJEKTU PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ. V OBJEKTU JE WIFI PŘIPOJENÍ 10/3MB .
JEDNÁ SE O KRÁSNÉ MÍSTO A VĚŘÍME , ŽE ZDE PROŽIJETE KRÁSNÉ A NEZAPOMENUTELNÉ DNY A RÁDI SE VRÁTÍTE .
Aktuální ubytovací řád s ubytovací smlouvou s ubytovacím řádem si můžete stáhnout níže nebo Vám ji na vyžádání zašleme .

Doplňkový CENÍK -  kauce, energie, parkovné,
rekreační poplatek. 

Typ ceny Cena Poznámka k ceně
Vratná kauce
 1 000 Kč
    
 cena za osobu -hradí se společně s doplatkem před nástupem na pobyt
Parkovné / pobyt        0 Kč ZDARMA pro 4 vozy další vůz 100 Kč na den 
Úklid objektu / pobyt  3 000 Kč cena za úklid je pevná bez ohledu na délku pobytu a počtu osob a bude odečtena při odjezdu z kauce.
Elektřina     4,90 NT
    7,50 VT
Při nástupu a po skončení bude odečtena spotřeba el. energie a vyúčtována ve výši 3,50 za 1 kWh v nízkém tarifu (NT)a 6,90 ve vysokém tarifu(VT) . Nízký tarif je sepnut po dobu 20 hod  denně.Bude odečteno z kauce.
Platba za stočné     450 Kč Stočné :u objektu je 20 m3 septik , který je nutno vyvážet a je pouze na Vás jak budete s vodou šetřit. Cena za 1 m3 odvozu s likvidací v čističce v Nové Peci je 400 Kč za 1 m3 . Z vodoměru bude odečteno kolik m3 do septiku odteklo. Bude odečteno z kauce .
dřevo na topení        90 Kč u horkovzdučných kamen a u vstupu je připraveno dřevo na topení . Uvedená cena je za balík . Bude odečteno dle spotřeby z kauce.
lůžkoviny     230 Kč poplatek za lůžkoviny, ručníky,utěrky -celková cena za pobyt - možno mít vlastní ( bude odečteno z kauce )
rekreační poplatek obci        25 Kč  Ubytovací poplatek je zahrnut v ceně pobytu.
WIFI    zdarma maximální rychlost připojení 10/4 MB ( signál ve společenské místnosti )

DOPLŇUJÍCÍ ZÁKLADNÍ INFORMACE :
Další poplatky :
Elektřina: Při nástupu a po skončení bude odečtena spotřeba el. energie a vyúčtována ve výši 5,90 za 1 kWh v nízkém tarifu (NT)a 7,50 ve vysokém tarifu(VT) . Nízký tarif je sepnut po dobu 20 hod denně. Cena za elektrickou energii bude odečtena z kauce .
Stočné : u objektu je septik , který je nutno vyvážet a je pouze na Vás jak budete s vodou šetřit. Cena za 1 m3 odvozu s likvidací v čističce v Nové Peci je 450 Kč za 1 m3 . V objektu je vodoměr ,ze kterého po skončení pobytu bude odečteno kolik do septiku odteklo a cena bude odečtena z kauce .
K dispozici jsou balíky dřeva v ceně 90 Kč za balík , ale možno dojít na dřevo do lesa , který je hned za hájenkou .
Voda je zajištěna ze skalního vrtu 40 m hlubokého a je zdarma .
Úklid: úklid za celý objekt je 3.000,- a bude odečten z kauce .Cena je pevná bez ohledu na délku pobytu .
Lůžkoviny: poplatek za lůžkoviny ,ručníky,utěrky je celkově za pobyt je 210,- Kč za lůžko - možno mít vlastní ( bude odečteno z kauce )
Ubytovací poplatek obci Nová Pec ve výši 25 kč za osobu a den je zahrnut v ceně pobytu .( nedoplácí se). Upozorňujeme že ceny za služby a energie se v mezidpbí tzn od podpisu smlouvy do nástupu na pobyt můžou navýšit o tomto Vám budeme ihned informovat .Energie budou po skončení pobytu odečteny z kauce a jsou platné při pronájmu celé hájenky.Upozorňujeme že ceny za služby a energie se v mezidpbí tzn od podpisu smlouvy do nástupu na pobyt můžou navýšit o tomto Vám budeme ihned informovat .